Super zábava na bowlingu <<<

Zažili sme Autor:  pondelok, 12 august 2019 15:09 velkost pisma decrease font size increase font size

Milí čitatelia, chcem sa s vami podeliť o svoj prvý fantastický zážitok, ktorý sme spolu zažili v našom obľúbenom podniku Cool Bowling v obchodnom dome Dargov. Všetci tam veľmi radi chodíme, ale málo kto z nás si mal možnosť doteraz bowling zahrať, pretože bowlingové gule sú veľmi ťažké a nevieme ich udržať.

Skvelé prekvapenie

Preto sme boli všetci veľmi prekvapení a potešení, keď aj my sme mali možnosť si zahrať vďaka bowlingovej rampe. Konečne sme si aj my vychutnať túto hru naplno, nie len ako pasívni diváci. Aj keď samozrejme aj fandenie ma bavilo. 

Počas hrania som zažila trošku adrenalínu a súťaživosti. Bola som počas prvého bowlingu na dráhe len dvakrát, na skúšku. Hneď sa mi však podarilo zhodiť na dráhe všetkých desať koliek. Pre mňa to bolo veľmi skvelé. Teším sa, že mi už teraz nebude brániť nič, aby som si zahrala častejšie.

Bowling je dobrý na koncentráciu a pozornosť, ako aj na zábavu. Na tejto hre mám rada aj to, že sme tam všetci spolu a porozprávame si zážitky. Cool bowling je zároveň reštauráciou, a tak si môžeme dať našu obľúbenú kávičku, obed, hranolky s kečupom, pizzu a rôzne iné jedlá.

Ale späť k rampe. Je skvelé, že niečo takéto existuje, aby si mohli zahrať aj tí, čo to po fyzickej stránke nezvládajú. Napríklad moji kamaráti Matúško a Majko. 

Druhý krát to vyšlo lepšie

Medzičasom som dostala druhú možnosť zahrať si pomocou rampy bowling. Už som odohrala celú hodinu.

Náš kamarát Marek oslavoval svoje narodeniny a Ľubko meniny v našom obľúbenom podniku Cool Bowling, tak by som im aj prostredníctvom tohto článku chcela zapriať veľa zdravia a nech sa im v živote darí a dosiahnu veľa úspechov. Keďže majú obaja radi bowling, oslávili sme to hneď dvomi hodinami športovania. Rampu sme samozrejme priniesli tiež. Myslím, že má veľký úspech a dobré ohlasy. Ja som si túto hru aj tento krát veľmi užila. Dúfam, že sa takto skvelo zabavíme aj nabudúce. 

Martina Holentová

Zobrazene 857 x

Maťka Holentová je redaktorkou časopisu Klubčík vďaka Nadácii pre deti Slovenska už tretí rok. Žije s rodičmi a bratom v košickej mestskej časti Nad Jazerom. Je však odhodlaná uchopiť svoj život do svojich rúk a intenzívne pracuje na svojom osamostatnení. Pomáha jej v tom osobná asistencia.

"Odborníci" ju v detstve odpisovali a chceli ju umiestniť do špeciálnej školy. Spolu s mamkou sa však nevzdali a bojovali. Dnes je už Martinka bakalárkou a pokračuje v štúdiu na univerzite.