Komunikovanie na diaľku prostredníctvom sociálnych sietí s Partiou z DK <<<

Natálka Bartová Autor:  streda, 15 apríl 2020 13:50 velkost pisma decrease font size increase font size
Hodnotenie:
(0 hlasov)

Pandémiu koronavírusu nikto nečakal. Každý bol z rýchleho šírenia tejto choroby po Európe prekvapený. Museli sme si zvyknúť na to, že musíme byť doma v karanténe. Neviem, ako dlho to ešte potrvá a aby sme sa nenudili, môžeme komunikovať online  cez konferenčnú miestnosť. To bol dobrý nápad Janka Podhájeckého.  Môžeme spolu komunikovať a aj sa vidieť  navzájom viacerí z klubu. Môžeme mať aj zaujímavé programy, ako napríklad čítanie, kvíz, alebo len rozprávanie o tom, ako sa máme, čo zažívame, atď... Páči sa mi, že sa môžeme vidieť a porozprávať sa.

Momentálne teraz za mnou asistentka nechodí kvôli pandémii. Keď je pekné počasie idem vonku na dvor. Občas idem s mamkou aj na prechádzku, keďže bývame v Krásnej. Teraz trávim  čas tak, že čítam viac knihy aj časopisy, lúštim krížovky a riešim spájačky, ktoré som dostala na narodeniny.

Keď karanténa skončí, musím vybaviť nejaké veci. Pôjdem sa krášliť ku kaderníčke, aby som nemala dlhú ofinu :), a určite sa chcem stretnúť s kamarátkami v nejakej kaviarni.

Natália Bartová

 

Zobrazene 116 x Naposledy upravene autorom streda, 15 apríl 2020 14:01