Moje okrúhle narodeniny <<<

Maťko Jaroš Autor:  streda, 09 marec 2022 09:54 velkost pisma decrease font size increase font size
Hodnotenie:
(0 hlasov)

   V roku 2021 pokračovala pandémia koronavírusu. Preto boli aktivity v DK dlho iba na ZOOM-e. Veľmi mi chýbali kamaráti z klubu a tiež som nemohol vycestovať za sestrou, ale nejako som to vydržal. Ja som sa do DK vrátil až po piatich mesiacoch.

   Pamätám si, že to bolo 18. mája. V ten deň som zároveň oslávil v klube moje 30. narodeniny. Mamka prichystala chutné pohostenie. Moja najväčšia radosť bola, keď mi celá partia z DK gratulovala. Dostal som pekné darčeky. Páčila sa mi aj karaoke párty.

   V máji som sa tiež tešil na cestu do Prahy, na sestru s manželom a na synovca Huga. Aj s nimi sme oslavovali. Praha je pekná v každom ročnom období. Prikladám fotky z Průhonického  parku, kde sa mi veľmi páči a radi tam chodíme. Je známy tým že tam rastie veľa druhov rododendronov. Bol máj a práve pekne kvitli.

   Zo Starého Mesta sa mi najviac páči Staromestské námestie s krásnymi budovami, na ňom je ten známy orloj. Radi chodíme aj do Hradčian. Už v máji som vedel, čo si budem priať ako vianočný darček - vidieť zimnú Prahu. O tom, či sa mi to splnilo, vám napíšem nabudúce. 

 

Maťko Jaroš

 

 

Zobrazene 421 x Naposledy upravene autorom nedeľa, 13 november 2022 23:47