Na koncerte v Prahe

Maťko Jaroš Autor:  štvrtok, 11 júl 2019 09:29 velkost pisma decrease font size increase font size
Hodnotenie:
(0 hlasov)

Na júnový koncert Maroon 5 som sa tešil už od Vianoc. Lístok bol môj vianočný darček od sestry. Maroon 5 so svojim frontmanom Adamom Levinom je americká pop rocková skupina z Los Angeles trojnásobne ocenená Grammy. Je to jedna z mojich obľúbených hudobných skupín.

Do Prahy, kde sa koncert konal som cestoval s rodičmi vlakom Pendolino, ktorý nám v súčasnosti najviac vyhovuje.   

Využili sme aj plošinu, vlak má vyhradené miesta pre imobilných cestujúcich. Cesta trvala sedem a pol hodiny. Zbehla však rýchlo, počúval som hudbu, pozeral som sa z okna, aj som si zdriemol...

V deň koncertu sme ešte stihli navštíviť Průhonický park, ktorý sa nachádza 17 km od Prahy, a v tomto období bol prekrásne zakvitnutý rododendronmi rôznych farieb.

Večerný koncert bol super, hrali všetky moje obľúbené pesničky. Páčila sa mi aj predskokanka, nórska speváčka  Sigrid.

O2 aréna, ktorá má kapacitu 18 000 divákov bola zaplnená. Atmosféra bola vynikajúca. Ľudia sa bavili, tancovali a tlieskali ešte dlho po poslednej pesničke. Veľmi sa mi páčila aj svetelná show. Unavení, ale plní zážitkov sme prišli pred polnocou domov.  Na druhý deň som si ešte užil cestovanie  metrom, ktoré ma tiež veľmi baví a prechádzku po Starom meste. Môj 3-dňový výlet v Prahe bol opäť vydarený.

 

Maťko Jaroš

Zobrazene 999 x Naposledy upravene autorom štvrtok, 11 júl 2019 11:38