Dovolenka v Nízkych Tatrách <<<

Hodnotenie:
(3 hlasov)

       Koncom júna som išiel na dovolenku do Nízkych Tatier. Cestoval som s mamou a s partiou z klubu dôchodcov. Bolo nám spolu veselo. O siedmej ráno sme nastúpili do vlaku. Odviezol nás z Košíc do Liptovského Mikuláša. Z Lipovského Mikuláša sme sa odviezli autobusom do Demänovskej doliny. Bývali sme v Hoteli Relax (Relax Hotel FIM pozn. red.), kde sme mali raňajky, obed aj večeru. V hoteli bola reštaurácia s terasou. Ráno a večer boli švédske stoly. Jedlo mi veľmi chutilo. Dal som si tam aj dobré pivo. 

  Mal som aj rehabku, ktorú mi predpísal lekár. V hotelovom wellness bol bazén, vírivka a sauna. Do sauny som nešiel, ale mal som elektro (elektoliečbu pozn. red.) a teplé zábaly. Najviac sa mi páčila vodná masáž vo vírivke.

   Príroda je tam veľmi pekná. Hneď oproti hotelu tečie riečka Demänovka. Neďaleko je aj Demänovská jaskyňa slobody, ale tam som nebol, lebo vstupné bolo drahé. Každý deň sme sa prechádzali po okolí. Na prechádzkach som natáčal krátke videá. Urobil som aj veľa fotiek. 

(Tie najkrajšie autor vybral do tohto článku. :-) pozn. red.)

   Na letnú dovolenku do Demänovskej doliny chodíme s mamkou každý rok. Aj teraz sme si super oddýchli. Boli sme tam týždeň a o rok chceme ísť zas. Keď si tiež chcete oddýchnuť, poďte sa tam pozrieť.

 

Ľubomír Hampachel

 

Zobrazene 194 x Naposledy upravene autorom pondelok, 05 september 2022 15:50